TEHDİT VARİ AÇIKLAMA.

TEHDİT VARİ AÇIKLAMA.

Ataşehir belediye başkanı Battal ilgezdinin degerli eşi aynı zamanda istanbul milletvekili ve CHP genel başkan yardımcısı Gamze Akkuş Ilgezdi hanımefendi, bir kuaför salonunda yaşananlarla ilgili açıklama yapmış . Ancak açıklamadan ziyade tehdit mesajı gibi duruyor. Bizzat kocasının başında olduğu Atasehir belediyesinin yaptığı açıklamayı delil gibi sunarken. Konuyu  haber yapan basın kuruluşlarını ve bu haberi paylaşan […]

Ataşehir belediye başkanı Battal ilgezdinin degerli eşi aynı zamanda istanbul milletvekili ve CHP genel başkan yardımcısı Gamze Akkuş Ilgezdi hanımefendi, bir kuaför salonunda yaşananlarla ilgili açıklama yapmış .

Ancak açıklamadan ziyade tehdit mesajı gibi duruyor.

Bizzat kocasının başında olduğu Atasehir belediyesinin yaptığı açıklamayı delil gibi sunarken.
Konuyu  haber yapan basın kuruluşlarını ve bu haberi paylaşan sosyal medya kullanıcılarını adeta tehdit eder gibi bir tavır içinde.
Ancak daha da garibi Ataşehir de gazeteci olarak bildiğimiz veya gazeteci zannettiğimiz bazı isimlerin haberin kendisine hiç yer vermedikleri halde Gamze Akkuş Ilgezdi hanımefendi’nin açıklamasını olduğu gibi aktarmaları dır.

İlerleyen süreçte daha sık ve açıkça anlaşılacak olan şey Besleme Basın olarak tabir edilen bu kişilerin Atasehir veya Ataşehir halkına vereceği hic bir şey yoktur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri