Haber Kanalımızın ,Basın Çalışanlarının  Ailelerine Alçakça Saldırı…

Haber Kanalımızın ,Basın Çalışanlarının Ailelerine Alçakça Saldırı…

Son zamanlarda yaptığı haber ve çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ataşehirdenhaber.com ve atasehir.tv imtiyaz sahibi Ataşehir’ in yerel gazetecisi Nejmeddin YILDIRIM alçakça bir tehdit ile karşı karşıya kalmıştır. Nejmeddin bey ‘in oğluna ait fotoğraflar basılarak ilçenin pek çok yerine ‘’kayıp aranıyor’’ yazısı asılarak asılmıştır. Bu hareketin yayın gurubumuzun sesini kısmaya yönelik alçak bir tehdit olduğu […]

Son zamanlarda yaptığı haber ve çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ataşehirdenhaber.com ve atasehir.tv imtiyaz sahibi Ataşehir’ in yerel gazetecisi Nejmeddin YILDIRIM alçakça bir tehdit ile karşı karşıya kalmıştır.
Nejmeddin bey ‘in oğluna ait fotoğraflar basılarak ilçenin pek çok yerine ‘’kayıp aranıyor’’ yazısı asılarak asılmıştır.
Bu hareketin yayın gurubumuzun sesini kısmaya yönelik alçak bir tehdit olduğu tarafımızca açık ve nettir.
Şerefsiz ve alçakça saldırıya karşı suç duyurusunda bulunarak gerekli işlemler başlatılmıştır.
Bu alçaklık karşısında sesimizde bir kısılma olmayacağı gibi yayın politikamızı aynen devam ettireceğimizi takipçilerimize bildirmek isteriz. Ataşehirdenhaber.com olarak her zaman olduğu gibi doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.
Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Ataşehirtv Yayın Yönetmeni 

    Köşe Yazarı 

    Murat YACEL 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Mertlikten uzak, doğruluktan dürüstlükten bi haber, hak ve hukuk ile bir işi olmayan, güç ile para ile her istediğini yapmayı asıl maksat yapmış hepsinden önemlisi içimizde bizden birisi gibi yaşayıp ama Türk’ün örf ve ananesinden, Kur’an dan, dinden, imandan nasipsiz zavallıların hareketleri, sizleri zorluklarla mücadele konusunda daha azimli daha kararlı bir hale getirecektir. Zalimin zulmü varsa mazlumun Allahı var. Allah her şeye kaadir dir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep