Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinde AK Parti e. Yöneticilerinin kurduğu seks skandalı ile yolsuzlukları ortaya çıkaran Ali Bozkaya, harçahlarını almak için gittiği hastanede, hemşire İknur Çengiz’in sözlü saldırısına maruz kaldı.
Türkiye Havadis YEKTA YAKTI /ÖZEL HABER
Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinde skandallar bitmiyor. Hastanede içinde kendi beyliklerini kuranlar, hastaneye gelenlere saldırmaya başladılar.
Bozkaya’ya hakaretler savuran, İknur Çengiz, ‘ ben buranın idare amiriyim, istediğim oadaya girer çıkarım, attığın iftiraların hesabını vereceksin, güvenlik çağırın, tutanak tutun bana hakaret etti’ diye bağırdı.
HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ
Alaşehir Devlet Hastanesini babalarının çiftliği gibi yönetenlerin ekibinden olan İknur Çengiz’in talimatı ile gelen güvenlik ekibi, ‘155’i arayalım’ diyor.
Olayın mağduru ve hastanedeki ahlaksız ilişkiler ile rüşvet olaylarını ortaya çıkaran Ali Bozkaya ise hastanede düşürüldüğü kumpası, Manisa 19.20. dönem milletvekili, araştırmacı-yazar Tevfik Diker’e aktardı.
Alaşehir’de Ak Parti iktidarının verdiği güçle terör estiren Ayhan Ünal’a sürekli rapor vererek koruyan hastane yönetiminde bugün meydana gelen olaydan sonra, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Manisa Vali Yardımcısıyla konuşan Tevfik Diker, ‘bu son arayışım bu rezalete son verilmezse Ankara Kızılay meydanında Alaşehir’de devlet yok’ diye bağırcağını açıkladı.
kaynak :Türkiye Havadis.

Alaşehir Devlet Hastanesinde Seks Skandalında Adı Karışan Hemşireden Tehdit ve Saldırı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
TRCep Urfa Haberleri