İBB seçimlerinde CHP ile kontak halinde çalışıp üstü kapalı ittifak yapan saadet partisi bu işbirliğinin karşılığını almaya devam ediyor.

2019 yerel seçimlerinde Saadet partisi Ataşehir ilçe başkanı aynı zamanda Ataşehir belediye başkan adayı olan Adem Boz’a istanbul büyükşehir belediyesi’nin kurban kesim alanlarında kesim işlerinin verildiği ortaya çıktı.
Ancak aksaklıkları had safhaya çıkıp, kasaplar ve görevli ekiplerin kaçmasıyla vatandaşı isyan ettiren kurban kesim organizasyonu ulusal medya tarafından haber haline getirilince Adem Boz”a verilen işler ortaya çıktı. Kameralardan kaçamayan Boz agresif ve sinirli tavırlarıyla tepki çekti.

CHP ile ittifak yaptığı artık gizlenemez hale gelen Saadet partisinden bir açıklama gelmez iken, Konuya ilişkin bilgi istediğimiz Adem Boz söz konusu işleri yalanlamadı ancak açıklama yapmak yerine beddua etmeyi tercih etti.

(A haber muhabirine kendisini yetkili olarak tanıtan saadet partisi Ataşehir eski ilçe başkanı ve istanbul il başkan yardımcısı Adem Boz’un görüntüleri)

SAADET PARTİSİNE SUS PAYI

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
TRCep Urfa Haberleri