ATAŞEHİR AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KAMU OYUNU DUYURULUR.

ATAŞEHİR AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KAMU OYUNU DUYURULUR.

İmar İskan bloklarında Son dönemdeki bazı farklı görüşleri ve itilafları tamamen ortadan kaldırmak için. Çevre Şehircilik Bakanlığı ile görüşmelerimizde imar iskan blokları 1072 daire’nin 1072 daire  hak sahiplerin tamamına 3+1  (98 Metre)  daireler verileceğini hak sahiplerinin hakları korunacağı  hakkında Çevre şehircilik Bakanlığı teminat vermiş olup. Yazılı olarak hak sahipleri bilgilendirilecektir. Tüm  Hak sahiplerine  Hayırlı Olsun. […]

İmar İskan bloklarında Son dönemdeki bazı farklı görüşleri ve itilafları tamamen ortadan kaldırmak için.

Çevre Şehircilik Bakanlığı ile görüşmelerimizde imar iskan blokları 1072 daire’nin 1072 daire  hak sahiplerin tamamına 3+1  (98 Metre)  daireler verileceğini hak sahiplerinin hakları korunacağı  hakkında Çevre şehircilik Bakanlığı teminat vermiş olup.

Yazılı olarak hak sahipleri bilgilendirilecektir.

Tüm  Hak sahiplerine  Hayırlı Olsun.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

Ak parti Ataşehir İlçe Başkanı 

Mehmet EMİN ÖZKAYA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Sayın ataşehirliler !Ben 1972 yılında Hava kuvvetleri Komutanlığında genç bir astsubay’ken bir dostumun teşviki ile (Allah rahmettesin) 250 TL senet taksitle ,şimdiki Mevlana mahallesine isabet eden bir yerden 550m2 bir arsa almıştım? Satan arkadaş senetlerimi iptal edip yeniden bir yıllık senet tazelemesi ile ,bir yıl uzattım dedi , bende senetleri alıp çıktım.
  Hisse tapudan Resmî Tapuya dönüşürken 250 m2 diye elime bir tapu verdiler! Ben onada razı oldum ve Ataşehir belediyesine bu güne kadar vergimi verip ,beklemeye razı oldum! El insaf Ataşehir Belediye Başkanı sn .İLGEZDİ benim Mevlana mahallesindeki 251 m2 ciiiK ARSA’mın imara açılması için neyi beklemektedir.?
  Ben 79 yaşıma girmiş Em.bir Hava Astsubayım , evlatlar büyüdü makam mevki sahibi oldular ! İnan sn. Başkan bu 251 m2 arsayı sana bırakmazlar ! İmara açıldığı günü görmeden ölürsem bilesin’ki sanada kalmaz ! 35–40 sene’de onlar beklerler!?.

  MEVLANA mahallesi ve çevresinde
  3-5-8 katlı apartmanlar ile mahalleler oluştu,görüyorsunuz ve size oy veriyorlar ! Sizi yine BLD başkanı yapıyorlar! Sizin o yapıları ve mahalleleri yook sayıyoruz demenize rağmen sizi seçiyorlar !.
  Ben size İZMİR’den sesleniyorum !
  Üzgünüm gelip size ATAŞEHİR’de oy veremiyorum. Bari sizler bir jest yapınız’da
  ATAŞEHİR’liler (Mevlana) Maallelerinde oturanlar sizlere güvenmenin Sevinç’ini yaşasınlar ! Sağlıklı kalınız ,hep başta kalınız, İmar açma zahmetinde bulunmayınız. O muhterem halkımızda sizlere oy vermeye devam edip,yıkılacak evlerinde huzurla otursunlar inşaallah K.K.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

TRCep Urfa Haberleri