Ataşehir Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Erdem’in iki yıl önce yerel seçimlerde kısa süre içinde Toki ile çalışmaları sonucunda İmar iskan bloklarını çözüme kavuşturan.

İmar İskanda yeni yapılacak olan binaların yıkımında  konuşana Erdem ; Battal İLGEZDİYE ”bariyer olma, yapamıyorsanız o makamları meşgul etmeyin ” diyerek imar mağduru vatandaşların desteğini alırken .

 Sözün muhatabına cevap gelmesi gerekirken  ittifak ortağı İp’li Mert KAR  İLGEZDİ’nin sözcülüğünü yapması halkın tepkisini neden oldu .

halkan gelen tepkiler ; İLGEZDİ’nin yeni avukatı mı ?sözlerinin yanında

İP’li Mert Kar için ”Avukat mı? Chp Parti Sözcüsü mü?’ sesleri yükseldi…

kaynak:bitaraftv

BATTAL İLGEZDİ’NİN YENİ AVUKATI KONUŞTU.

Sosyal Medyada Paylaşın:

9 yorum

  1. Ya titremeye başladınız mı korkudan yazı bile yazamaz hale gelmişsiniz sizin topunuz sayın MERT KAR,’ın tırnağı olamazsınız gerçekleri yüzünüze tokat gibi çarpan biri olunca tutuştunuz dimi

  2. 250 TL’lik haber bu kadar Türkçe ile yapılıyor demek ki öğrenmiş olduk. Sayın haber sayfası öncelikle, tek heceli kelimeler kısaltılmaz ancak iki veya daha fazla kelime barındıran sözcükler kısaltılır. Yerli ve milli Parti olan “İYİ” Partiye ip demek TDK’ya göre uygun değildir. Özellikle Ataşehir halkı olarak İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert KAR beye teşekkür eder, korkusuzca konuştuğu için tebriklerimizi sunarız.

  3. Ben size bir soru sorayim davete icap ediceklermi onu yazın burdan atasehir halkı sizden bunun cevabını bekliyor tabi bunu yazılcak ve yayınlayacak yüreğiniz varsa

  4. Siz böyle İYİ parti’ye ip demeye devam edin szi tesbih taneleri gibi ipe dizdiklerinde anlayacaksınız ipmiymiş urganmıymış olduklarına İstanbul seçimlerinden de bir ders alamamışsınız demekki daha büyük dersler vermeleri gerekiyor size neyse biraz daha sabır edin onunlada tanışacaksınız.

  5. Siz şu yorumlari yayınlamaya başlayın tüm ataşehir görsün ama bunu yapmak için yüreğiniz yok sizin dimi

  6. Mert Kar sizin hayatınızda adam olamayacağını kadar adamdır. İsmail erdem gibi istetme bir ilçe başkanı değildir. Sayın Mert Kar doğru olanı söylemiştir ve arkasındayız siz hangi halktan bahsediyorsunuz akepe yandaşındanmı satılmış medya.

  7. Sizler Korkunuza yorumları bile yayınlayamıyorsunuz bedeliniz ne kadar söyleyin ücterinizi ben vereyim satın alınmaya alışıksınız zaten siz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
TRCep Urfa Haberleri