AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Kadın kolları ilçe başkanı Gülayşe Durak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle  Ataşehir’deki  Sivil Toplum Kuruluşlarının Kadın kollarını beraber ziyaret ederek şu mesaj verirken.
Resmi Sosyal Medya sayfasın da ise anlamlı 8 mart videosu ilgi çekti . 

Kadınlar fedakârlık, emek, sevgi ve mücadelenin yegâne temsilcileridir aynı zamanda geleceğimizin şekillenmesinde ki rolleri hayati öneme sahiptir.

Kadim medeniyetimizde kadınlarımız gerek aile hayatında gerek vatan müdafaasında; cesareti ve zarafeti bizlere kültür mirası olarak bırakan rol model olmuşlardır. İnsanlığın ilk öğretmeni kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

 

 

Aile ve toplum yapımızın mihenk taşı olan kadınlarımızın, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında kadınlar adına yaptığı çalışmalara titizlikleehemmiyet göstermesi ve bugüne kadar kadınlarımızın toplumsal hayatın içinde etkinlik alanlarının arttırılması ülkemizin güçlü ve aydınlık yarınlara yürüyüşünde büyük önem taşımaktadır.

Bu şiarla kadınlarımızın sorunlarının çözümünün de kolektif bir anlayışla olabileceğini her vesilede dile getirmekteyiz.

Hayatın her alanında iş hayatında siyasette, eğitimde, kadınlarımızın söz sahibi olmaları sorunları dile getirebilmeleri, çözüm önerileriyle topluma yol gösterici olmaları ve öncü rol üstlenmeleri büyük önem taşımaktadır.

Temel haklar ve yükümlülükler bakımından kadına şiddetin artık son bulmasını, erkek ve kadın arasında herhangi bir ayrımcılığa yer olmaması gerektiğini ifade ediyor; bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz…

İSMAİL ERDEM’DEN ANLAMLI 8 MART KUTLAMASI.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Değerli başkanım öncelikle cennetin ayaklarının altında olduğu analarımızın kdınlarımızın bizdeki yeri günü herzamandır. Bu vesile ile tüm analarımızın bacılarımızın dünya kadınlargününü kutluyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
TRCep Urfa Haberleri